logo-header

מה זה יאכטיים? מה כל כך מיוחד במועדון?

אפשר לכתוב ולהלל את המועדון באינספור מילים, אבל ממש לא חייבים. הסיפור של המועדון עושה את העבודה לבד.

לכל סיפור יש התחלה והסיפור שלנו מתחיל באשה מיוחדת במינה. טניה גולדנברג. כן, דווקא בענף שרובו גברים מחוספסים ומצ’ואיסטים, אשה אחת תפסה מקום של כבוד.

מעבר לזה שהיא אשת ים במלוא מובן המילה, היא גם אשת עסקים ממולחת שכבר 20 שנה נמצאת בענף ויודעת בדיוק מה היא רוצה. טניה החלה את דרכה בחברה מתחרה ומהר מאוד היא התאהבה בים. הפליגה בארץ ובעולם, מאחוריה אינספור מיילים ואינספור אנשים שפגשה והכירה. היא מצאה אהבה אמיתית בענף הזה – ים ואנשים.

כל הזדמנות להפלגה ארוכה, טניה לקחה בשתי ידיים. מחברת בין ים לאנשים, עושה טוב ונהנית מכל רגע.

כל הניסיון והידע שהיא צברה במשך השנים, הביאו אותה להחלטה שהגיע הזמן. זה ה TIME  של YachTIME.

זה הזמן לעשות את הדברים בדרך שלה.

טניה רכשה יאכטת קרוז, Oceanis38 ואז עוד אחת זהה. עם שתי סירות אפשר כבר להתחיל. מיקום מנצח במרינה הרצליה, כיתת לימוד מאובזרת ומדריכים שהצטרפו בהתלהבות למועדון החדש.

למה יאכטיים?

עם בסיס יציב, אפשר כבר להתרחב ולגדול

כאן נכנס לסיפור גיבורנו השני, יואב פוגטש.

כדי להוביל בענף, המקצועיות והאהבה לים הם תנאי הכרחי. כזה הוא יואב. שמשון הגיבור מאשקלון. רעמת התלתלים שלו והשיזוף התמידי מקנים לו חזות של איש ים אמיתי. גם הוא 20 שנה בענף מאז שהיה ילד ועד עצם היום הזה. גולש גלים, גולש רוח וקייט, צולל ובעיקר מפליג. וכן, מאחוריו גם הרבה שייט תחרותי מקצועי.

השילוב הזה עבר את מבחן הזמן .השניים טניה ויואב פשוט משלימים אחד את השניה. היא מסודרת, מתקתקת עניינים ומוציאה דברים לפועל. ויואב? יואב החולם מסמן את המטרות, מפליג ואחראי על כל התכנים המקצועיים.

אז כשהדבר נכון והחיבור נכון, הלקוחות פשוט באים ומרוצים ושוב באים ומביאים גם חברים והעסק הולך וגדל בקצב מסחרר.

תוך כמה חודשים של עבודה משותפת נרכשת עוד יאכטת קרוז למשפחה וצי הקרוזריות מושלם. עכשיו צריך לבנות את החלק התחרותי של המועדון.

נבחר הדגם – X-35, נרכשו 2 יאכטות זהות ועכשיו זה באמת מושלם.

כך לפי התכנון המקורי. לא לגדול יותר מדיי. יואב וטניה הם אנשים של אנשים וחשוב להם להכיר את כולם באופן אישי. לכן הציבו לעצמם יעד. ב 5 עוצרים !!! ומפה משקיעים בלקוחות הקיימים.

למה יאכטיים

קצת על צי היאכטות

הקרוזריות – הדגם הנבחר OCEANIS 38  – יאכטה סופר איכותית, קרוזרית, בעלת קוקפיט ענק, נוחה מאוד ומושלמת לחבר המועדון הישראלי. כאלו יש שלוש. אילנה, יאנה ותמר.

התחרותיות – X-35 אחת הסירות המובילות בעולם השייט התחרותי. כדי להיות סופר מקצועיים ופרפקציונסטים כמו שיואב וטניה בחיים, לא מתפשרים. להיות הכי טובים זה מחייב ואין אופציה אחרת . כך הונחה אבן היסוד לבית הספר לשייט תחרותי אשר יתמחה בלימוד שייט תחרותי. המוכשרים מבין השייטים יוכלו להתחרות בתחרויות בארץ ובהמשך גם בעולם . שתי סירות זהות, גפן וגאיה מהוות בסיס מושלם לתחרות. הים אותו ים, הסירה אותה סירה ורק הצוות הוא שעושה את ההבדל.

וחוץ מזה? מפליגים כל הזמן ובכל מקום!

המועדון מארגן בכל שנה מספר פלוטילות ביעדים שונים בכל העולם וכמובן, הפלגות לאי השכן, קפריסין שמתקיימות בכל חודש. זאת בנוסף לשגרת ההפלגות היומית בחופי הארץ והכל מבוסס על יחס אישי וקשר משפחתי הדוק.

בית ספר ומועדון שהוא משפחה. זה לא רק משפט יפה, ככה זה אצלנו, באמת!

YachTime  כי הכל זה טיימיניג בחיים, ואם לא עכשיו אז מתי ?

טניה גולדברג

יואב פוגטש